Ana Sayfa EMLAK 17 Kasım 2017 263 Görüntüleme

We Haliç’te 120 ay vade fırsatı!

We Haliç’te 120 ay vade fırsatı!

 

TOKİ ve Emlak Konut’un en büyük müteahhit firmalarından biri olarak sektörde elde ettiği deneyimi, ilk markalı konut projesi WE Haliç ile sektöre kazandıran Ilgın İnşaat, cazip ödeme seçeneklerini, sunduğu dev indirimlerle taçlandırıyor. 48 aya kadar vade farksız taksitlendirme seçenekleri sunan WE Ilgın Finans Modeli ile, yatırımcıları peşin ödeme oranına göre değişen faizsiz taksit seçenekleri ile buluşturuyor.

Şimdi alın 10 yılda ödeyin

We Haliç projesi aracılığıyla, Türkiye’nin ilk master planlı dönüşüm projesi olarak yatırımcılara “Bizce Yaşam WE Haliç’tir” mottosuyla kazançlı yatırım ve yaşam fırsatı sunduklarını vurgulayan WE Haliç Satış ve Pazarlama Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Bucak, dev indirim ve cazip ödeme seçenekleriyle yatırımcılara henüz satın alma aşamasındayken kazandırmaya başladıklarını söyledi.

Pierre Lotti ve Haliç’ten başlayıp tarihi yarımadaya kadar uzanan manzarasıyla, çevre dostu tüm donatılarıyla eşsiz bir projeye imza attıklarına dikkat çeken WE Haliç Satış ve Pazarlama Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Bucak konuya ilişkin şu açıklamada bulundu:

"Bölgeye ilk defa büyük ölçekli değişim ve yenileme hareketi getirdiğimiz projemizin sunduğu ayrıcalıklar, yatırımcılarımız açısından ciddi bir cazibe yaratıyor. Projemiz, tarihi yarımadaya komşu ilk yaşam projesi olarak pirim potansiyelini hızla artırırken, yatırımcıların taleplerinde de aynı ölçüde artış yaşanıyor. Biz de Ilgın İnşaat olarak yatırımcılarımızın her geçen gün artan taleplerine sunduğumuz cazip ödeme seçenekleriyle cevap veriyoruz. Ödemeler 0 peşinat 0.89 faizle, 120 ay vadeli olarak yapılabiliyor. Şirketimizin bünyesinde oluşturduğumuz We Ilgın Finans Modeli’yle de 48 aya kadar faizsiz taksitlendirme imkânı sunuyoruz."

 

Türkiye’nin ilk çevre dostu mahallesi

WE Haliç projesi, Büyükşehir Belediyesi tarafından prestij cadde ilan edilen İslambey Caddesi’nde yükseliyor. Tüm unsurlarıyla uluslararası çevre dostu bina özelliklerine sahip yeşil bir mahalle olarak dikkat çeken proje, bu yönüyle Türkiye’de bir ilke imza atıyor. 58 bin 500 metrekarelik alanda, bin 57 konut ve 27 ticari alan olmak üzere bin 84 bağımsız bölümden oluşan projenin büyük bölümü yeşile, peyzaja, doğaya ayrılmış olan We Haliç, çevreye karşı duyarlılığını uluslararası Leed ND Gold sertifikasına adaylığıyla taçlandırıyor. 25 bin metrekare yeşil alanı, çarşısı, 65 derslikli okul, Selçuklu mimarisi ile yapılacak olan 2 bin 500 kişilik camisi ile devasa bir mahalle olarak tanımlanıyor. Daire başına 23 metrekarelik alanı kaplayan çok özel bahçeleri, süs havuzları ve çocuk oyun alanları ile mahalle kültürünün tamamlayıcısı olarak rol alıyor. 3 bin metrekarelik sosyal aktivite alanında; kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna ve fitness bölümlerinin yer aldığı projenin 2020 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

WE Haliç’ten 7 Tepeli İstanbul’a 7 Farklı Ödeme Seçeneği

WE Haliç’in devam eden lansman kampanyası kapsamında, yatırımcılara 7 Tepeli İstanbul’a 7 Farklı Ödeme Seçeneği mottosuyla birbirinden avantajlı ve cazip ödeme koşulları sunuluyor. 7 farklı ödeme seçenekleri arasında yüzde 5 peşin 12 ay taksit erteleme, 120 ay banka kredisi avantajı dikkat çekerken şirket bünyesinde, WE Ilgın Finans Modeli’yle 48 aya kadar vade farksız taksitlendirme imkânı sunuluyor.

Osmanlı mimarisi modern mimariyle buluştu

Osmanlı klasik mimarisiyle modern mimariyi buluşturan bir yaklaşım sergileyen We Haliç, sahip olduğu üstün özelliklerle alışverişten spora, sağlıktan eğitime farklı ihtiyaç ve beklentileri karşılayacak nitelikte bir yaşam konforu sağlıyor.  Yalnızca eşsiz konumu ve manzarasıyla değil, geleneksel ve moderni birleştiren etkileyici mimarisiyle de Eski İstanbul’u doyasıya yaşatıyor.

Stüdyodan 5+1’e kadar daire seçenekleri

WE Haliç 11 blokta 1.057 daire, 27 ticari ünite ile toplamda 1.084 bağımsız birimden oluşuyor. We Haliç’te 50 m2 lik stüdyolardan başlayıp farklı daire tipleri ve metrekare seçenekleriyle 5+1’e kadar farklı büyüklükteki bahçeli, teraslı ve 3 metre tavan yüksekliğine sahip daire seçenekleri yer alıyor. Daire büyüklükleri 290 metrekareye kadar uzanıyor. We konseptli konut ve çarşı bölümleri; WE konut, We bulvar çarşı, We meydan olarak tanımlanan projede fiyatlar, 285.000 TL’den başlıyor. Pierre Lotti ve Haliç’ten başlayıp tarihi yarımadaya kadar uzanan manzarasıyla sahip bulunan proje, ticari ve sosyal donatılarıyla bir mahalle konsepti yaratıyor.  We bulvar çarşıdaki seçkin markaların yer aldığı ticarî alanları kaplayan mağazalar, kafeler ve restoranların yer aldığı prestij caddesini, şehrin kalbinin attığı bir bulvara dönüştürüyor.

Şehrin kalbinin attığı yerde üst düzey yaşam konforu

E-5 ve TEM karayolunun orta noktasında yer alan We Haliç, Boğaz köprülerine, havalimanlarına yakın, ulaşım aksının tam ortasında, şehrin kalbindeki konumuyla üst düzey yaşam konforu sunuyor. Mevcut kara, hava, deniz ve raylı ulaşım hatlarına ek olarak 2018 yılı içinde ve 2019’da devreye girecek olan Mecidiyeköy-Mahmutbey ile Vezneciler-Gaziosmanpaşa-Sultangazi metro hatları, Haliç tramvayı ve proje aşamasında olan Alibeyköy-Eyüp tünelleri, We Haliç’in özel lokasyonunu daha da avantajlı hale getiriyor. We Haliç, 15 Temmuz Şehitleri Köprüsü’ne 8, Atatürk Havalimanı’na 10, Mecidiyeköy’e 7 dakika uzaklıkta, Eyüpsultan Camii’sine sadece yürüme mesafesinde yer alıyor. 


Firma Logosu


Tema Tasarım | Osgaka.com