Ana Sayfa EMLAK 17 Kasım 2017 194 Görüntüleme

Batışehir’de 2.240 TL’den başlayan taksit imkanı!

Batışehir’de 2.240 TL’den başlayan taksit imkanı!

 

Ege Yapı’nın, Emlak Konut güvencesi ile hayata geçirdiği İstanbul’un marka projesi Batışehir’de herkesin hayal ettiği eve sahip olabilmesi için başlattığı kampanya devam ediyor.

Projeden dilerseniz hiç peşinat ödemeden 2.240 TL'den başlayan taksitlerle, dilerseniz taksitlerinizi 2019'da ödemeye başlayarak hemen teslim ev sahibi olabilirsiniz. 

1+0’dan 5+1 dublekslere kadar daire seçenekleri sunulan Batışehir projesinde A+ ofislerden alışveriş caddesine, Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından otellere kadar birçok fonksiyonu içerisinde barındırıyor. Proje 108.000 metrekare peyzaj alanına sahip. 

Batışehir’de, ev sahibi olanlar sadece bir eve değil, yaşamaya değer keyiflerle dolu koca bir şehre de sahip oluyor. Projede 3 adet sosyal tesis, 6 adet açık ve kapalı yüzme havuzu, 1.500 metrekare çocuk oyun alanı, basketbol sahası, tenis kortu, halı sah, bisiklet yolları, alışveriş caddesi bulunuyor. 

Mecidiyeköy-Mahmutbey arasını 26 dakikaya indiren dev metro hattı üzerinde konumlandırılan Batışehir’in ayrıca araç kullanıcıları için TEM otoyoluna açılan özel girişi ve kolay çıkışı sayesinde her yere ulaşım daha da kolaylaşıyor.


Firma Logosu


Tema Tasarım | Osgaka.com